Monte Baia Otel

2004 yılında hizmete açılan Monte Baia Uludağ İkinci Gelişim Bölgesi otellerinden bir diğeri. 186 odası bulunuyor, bunlardan biri süit ikisi engelli odası. Ayrıca bir odada 6 kişiye varan konaklama imkanı mümkün. Tam pansiyon plus hizmet sunan Monte Baia’nın açık bü- fesi oldukça tatmin edici. Ana öğünlerdeki alkollü alkolsüz içecekler ücretsiz. Gün içinde snack servisler, sucuk ekmek-sıcak şarap ikilisi her gün servis ediliyor.

Otelin önündeki telesiyejle 2. Gelişim Bölgesindeki pistlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Kayak odasından dilediğiniz kayak malzemesini kiralayıp direkt piste çıkış yapabiliyorsunuz. Şayet kayağa doyarsanız sizi tesisin en güzel bölümlerinden birine Spa merkezine alalım. Kapalı havuzda yüzmek ve bir Uzakdoğu masajı almak günün tüm yorgunluğunu alacaktır.

Monte Baia’da aktiviteler gece olduğunda da bitmiyor. Chill Lounge’ta şömine karşısında müzik dinleyebilir, dans etmeden duramam diyorsanız kendinizi diskoya atabilirsiniz. Durağan bir aktivite tercih ederim diyorsanız sizi sinema salonuna alabiliriz. Zira Uludağ’ın tek sinema salonu Monte Baia’da.

Comments are closed.

Bitnami