Sony Action Cam Snowboard Festivali

Heyecan ve eğlencenin buluşma noktası: Sony Action Cam Snowboard Festivali

13-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Uludağ’da düzenlenen Sony Action Cam Snowboard Festivali hem ödüllü yarışması hem de eğlenceli partileri ile katılımcılara unutulmayacak bir hafta sonu yaşattı.

İstanbul, 16 Şubat 2016 – Sony Action Cam Snowboard Festivali, 13-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Uludağ Beceren Otel’de gerçekleştirildi. Sony Action Cam’in düzenlediği, Land Rover Experience işbirliği ilehayata geçirilen festival kapsamında, 13 Şubat Cumartesi günü Beceren Cafe önündeki pistte, katılımcıların, karın yanısıra farklı objeler üzerinde zıplama, kayma gibi marifetlerini sergiledikleri ‘Rail Jam’ formatında Freestyle Snowboard yarışı yapıldı. Heyecan ve eğlencenin dorukta olduğu bir saat süren yarış boyunca, 18 kişi SONY Action Cam ve Land Rover Experience için tasarlanan 5 farklı engelden en iyi atlayışlarını yapmaya çalıştı.

İlk üçe girenler birbirinden güzel ödüllerin sahibi oldu

En iyi atlayışı yapan ilk üç kişi sırasıyla Deniz Altınok, Süleyman Atlı ve Kerem Gürdal oldu. Birinci PlayStation®4 ve DC marka snowboard, ikinci HDR-AS50 model Action Cam ve DC marka snowboard bağlama ve üçüncü ise Sony kulaklık ve DC marka mont kazandı. Yarıştan sonra Beceren Cafe’de düzenlenen after ski parti eğlencenin dozunu artırdı ve katılımcıların festival keyfini ikiye katladı.

SONY Hakkında

Sony Corporation, son kullanıcı ve profesyonel pazarlara yönelik ses, görüntü, oyun, iletişim ve bilgi teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki yenilikçi ürün, içerik (film, müzik, oyun) ve tasarımları ile dünyanın lider Japon elektronik şirketidir. 1990 yılından beri Türkiye’de de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteren Sony Corporation, kullanıcılara satış ve satış sonrası maksimum kalite anlayışıyla hizmet veren yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Muhteşem hayaller ile orijinal fikirleri gerçeğe dönüştüren Sony’nin, çevre dostu yeşil teknoloji, ürün ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sony.com.tr adresini ziyaret edin.

LAND ROVER EXPERIENCE Hakkında

Land Rover Experience Istanbul, Belgrad Ormanları’nın kıyısında, el değmemiş bir doğa içerisinde off road sürüş deneyiminin yaşatıldığı bir merkezdir. Kemer Golf & Country Club içindeki merkezde, her Land Rover modelinin genlerinde yer alan üstün arazi kabiliyetini tecrübeli eğitmenler eşliğinde deneyimleyeme imkanı sunulmaktadır.  Takım ve outdoor etkinliklerinin de yapıldığı merkez hakkında daha fazla bilgi için www.landroverexperience.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

No Comments Yet.

Leave a comment

Bitnami